Wyprowadź złość na spacer

czyli rodzinne warsztaty z emocjami

Emocje. Wiemy, że są ale czy coś więcej? Często ukrywane, niewłaściwie wyrażane lub chowane głęboko, aby ich nikt nie mógł zobaczyć. Dzieci ale także dorośli coraz trudniej radzą sobie z nimi. Czym tak naprawdę są, do czego nam służą i czy w ogóle można bez nich żyć? Na te i inne pytania odpowiemy podczas tego spotkania.

Właśnie w listopadową sobotę zapraszam Was na ciepłe rodzinne warsztaty, podczas których na spacer wyprowadzimy wszystkie emocje. Będziemy się z nimi oswajać, nazywać, uczyć jak je rozpoznawać i w dobry i zdrowy sposób dla nas wyrażać. Na warsztaty zapraszam dzieci wraz z rodzicami. Wspólnie przyjrzymy się emocjom tym dziecięcym i tym dorosłym. Gwarantuję mnóstwo śmiechu, zabawy oraz sporą dawkę nowych doświadczeń. Będziemy rysować, zgadywać, poruszać się. W trakcie warsztatów zobaczymy też film, zagramy w kalambury, spróbujemy ćwiczeń uważności dla dzieci, które wprowadzą dawkę spokoju i relaksu, a na koniec każda rodzina przygotuje swój autorski koktajl emocjonalny z dostępnych składników 😊

Wiek dziecka 5-12 lat. Różnice wieku nie mają znaczenia 😊 Wszystkie aktywności dostosowane są do wieku dziecka. Liczba miejsc na warsztatach ograniczona zatem zachęcam nie zwlekajcie z zapisami zbyt długo!

W Sali warsztatowej poruszamy się w skarpetkach.

Koszt 70 zł (dziecko + rodzic)

Miejsce:
Studio Redukcji Stresu (Otul Się Sobą)
Ustroń (Beskidy) Ul. 9-go listopada 3
tel: 730 993 117
biuro@otulsiesoba.pl