Warsztaty dla par

Dotyk w komunikacji – cykl warsztatów dla par

Patrząc czasem na ludzi można odnieść wrażenie, że nieszczęścia chodzą parami… I pewnie zaraz potem rodzi się pytanie: dlaczego tak się stało? Co musiałoby się wydarzyć, aby było inaczej? Jaki szczegół, w którym tkwi przysłowiowy diabeł (a może raczej anioł?) mógłby odmienić ich los? W wielu przypadkach, jest to coś, czego uczymy się od poczęcia – komunikacja. A pierwszym komunikatem, jaki daje nam świat jeszcze w łonie matki jest dotyk. Nie bójmy się komunikować, bo przecież nigdy nie zaczynamy od zera. W przytulnej, kameralnej atmosferze możecie dla siebie uczynić ważny krok. Przyjdźcie na wyjątkowe Warsztaty DOBREGO DOTYKU, o dotyku w komunikacji.


Zapraszamy na wyjątkowy cykl 4 spotkań z komunikacją w różnych odsłonach

O komunikacji tak po prostu i od święta.

Komunikacja a zdrowie.

Jak mądrze się pokłócić?

Komunikacja i ciało.

Dla wspólnego komfortu spotykamy się w bardzo kameralnej grupie 😊

Terminy ustalamy indywidualnie.


Inwestycja to tylko 800 zł za cykl 4 spotkań dla pary!


Miejsce i zapisy

9 Listopada 3, 43-450 Ustroń
Zapisy: 730 993 117


Warsztaty prowadzą

Magda Gruszczyńska – psycholog, psychoterapeuta, doktor nauk o zdrowiu, pracownik naukowo-dydaktyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Serce i dusza przestrzeni warsztatów rozwojowych Otul się Sobą. Propagatorka zdrowego stylu życia, holistycznego podejścia do życia oraz autorskich warsztatów rozwoju osobistego. Z subtelną ciekawością zgłębia tajniki chorób psychosomatycznych i wpływu stresu na ciało człowieka.

Tomek Król – psycholog, terapeuta NSZOZ Neuro-Med w Jastrzębiu-Zdroju. Coach, trener oraz instruktor ruchu w nurcie hatha jogi oraz relaksu poprzez aktywność i wyciszenie (praca z oddechem, mindfulness, medytacja, psychomasaże). Pasjonat rozwoju turystyki zdrowotnej i wydarzeń holistycznych. Rozwija autorskie metody terapii: selfing (terapia tu i teraz) oraz brooking (terapia w górskich strumieniach).