Otul się Sobą powstało w odpowiedzi na rosnącą potrzebę zaprojektowania przestrzeni, która pozwoli człowiekowi skupić się na tym, co najistotniejsze. W czasach, gdy otaczająca nas rzeczywistość wyprzedza myśli i pragnienia dajemy Ci przestrzeń spokoju, spojrzenia z czułością w głąb siebie, odkrycia tego, co w Tobie cenne i wartościowe. Dajemy Ci przestrzeń spojrzenia na drugiego człowieka, może inaczej, głębiej, cieplej. Dajemy Ci przestrzeń komunikacji, emocji, rozpoznania potrzeb i samorozwoju.

Nasza praca to pasja a najważniejszą jej częścią jest drugi człowiek. Każde warsztaty, które proponujemy tworzy odpowiednio dobrany zespół ludzi – specjalistów w swojej profesji, dobieranych indywidualnie w zależności od potrzeb i charakteru warsztatów. Pracujemy w gronie psychologów, fizjoterapeutów, trenerów personalnych, fotografików, animatorów.

Swoje umiejętności rozwijamy i szlifujemy uczestnicząc regularnie w szkoleniach, warsztatach i superwizji.

dr Magdalena Gruszczyńska

Serce, ciało i umysł całego przedsięwzięcia.

Psycholog, doktor nauk o zdrowiu, wykładowca akademicki i pracownik naukowy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Absolwentka całościowego szkolenia podyplomowego przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Terapii Rodzin PTP w ramach Fundacji Krakowskiej Katedry Psychiatrii oraz licznych szkoleń i kursów. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w zakresie kryzysów rozwojowych, zaburzeń psychosomatycznych oraz w prowadzeniu warsztatów i treningów rozwojowych. Prywatnie żona i mama 3 cudownych synów, córka, siostra, przyjaciółka i koleżanka

Zbliżenie na wyschniętą, spękaną ziemię.

mgr Agata Burzyńska

​mgr fizjoterapii oraz mgr coachingu medycznego, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także trener przygotowania motorycznego Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Absolwentka licznych kursów i szkoleń w zakresie masażu, terapii manualnej oraz osteopatii. Uczestnik studenckich konferencji naukowych International Medical Congress of Silesia w dziedzinie psychologii oraz medycyny. Na co dzień w pracy gabinetowej specjalizuje się w programowaniu treningu oraz rehabilitacji. Pracuje w myśl zasady „Ciało jest jednością” a globalne spojrzenie na pacjenta to klucz do sukcesu.