Wakacje w Sali Doświadczania Świata?

Tak. To jedyna taka propozycja nie tylko na niepogodę. Między wędrówkami po górach, kąpielami w rzece i wakacyjnymi szaleństwami my zapraszamy Was do naszego cudownego świata. Możecie przyjść całą rodziną, lub w teamie dziadek + wnuk. Możecie wybrać jeden dzień lub kilka. Wszystko zależy od Was, ale przyjdźcie na pewno.  Nie będziecie się nudzić a jednocześnie mimo aktywności zaznacie spokoju.

Sesje tematyczne dedykowane są dzieciom przy opiece osoby dorosłej. Każda sesja ma inny temat przewodni, aktywizujący do doświadczania przez zabawę, kreatywności i współpracy.  Rozpoczyna się wprowadzeniem w tematykę a kończy się relaksacją i ćwiczeniami z praktyki uważności dla dzieci. Będziemy podbijać kosmos, eksplorować przyrodę, poruszać się latającym dywanem, oswajać zwierzęta, poznawać i uczyć się naszych zmysłów, smakować potrawy, brudzić ręce a przede wszystkim wspólnie dobrze się bawić.

Zajęcia wakacyjne trwają 90 minut. Każdy dzień to inny temat. Dostępność terminów i rezerwacja miejsc: biuro@otulsiesoba.pl lub pod numerem 730 993 117 (najlepiej smsem😊)

Rodzaj zajęć Dla kogo?  Pojedyncze wejście
(90 min)
Pakiet 3 wejść
(3 x 90 min)

Wakacje
tematyczne zajęcia grupowe

1 dziecko + 1 dorosły 70 zł 150 zł
2 dzieci + 1 dorosły 140 zł 300 zł
2 dzieci + 2 dorosłych 160 zł 320 zł